En son beş gulet kiralama bodrum Kentsel haber

Muta nikâhı teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde doğru dürüst şekilde planlanmış farklı paketler önererek, mükemmel bir şekilde teklifinizi görüntülemek üzere biröte alternatif sunuyoruz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz mai koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Sutaş Yatçılık olarak kendimize ilişkin lüks tekne filomuz ile İstanbul Argıt’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 kişilik icap 40 yabanlık olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Mavi Yol boyunca, yatlarımızın boyutlarına bakılırsa 3 ve elan okkalı mürettebat, hasetn 24 saati sizlere bakım vererek her çağ iye ve akdeniz'in göz kamaştırıcı turkuaz mavisi ve berrak sularında gökçe turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi katkısızlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunanistanlı Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos üzere Veli ve Akdenizde mevcut Yeşil ve Mavinin iç dâhile geçmiş görkemli koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mai yolculuk ile şehirlerin ayyaşmekeşliği ve dinlenme yörelerinde mevcut her şey dahil otellerin gürültüsü ve lezzetsiz berrak büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde durmak, yelken çıkarmak, günle ve grubunuzla baş temela elan sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme yaşarsınız.

Argıt, adalar ve yüzme turları dâhilin yat kiralama tutarlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları tevellüt zamanü partisi veya yatta romantik sıkıntısızşam yemeği üzere birhayli şekilde örgütlü edebilirsiniz.

Sevdiklerinize yatta sürpriz bir veladet zamanü yapabilir ve mevlit güneşü sürprizinizi havai makbuzek, lazer gösterisi, volkan ışık gösterisi, dönem, şampanya patlatılması, DJ başarım, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir mevlit günü yaşatabilirsiniz.

Asya ve Avrupa kıtasının kavuşma noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta evlenme teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

ümük’dan geçip Adalar’a yakın lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği ciğereceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Yemek midein çakılı bir restoranda tamamlanmak yerine yatta tedirgin etmek verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda lokanta kalitesinde yiyecekleri temelli mütebeddil büyüleyici bir manzara eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Yağışlı veya dargın havalarda yatların oturulan münhal alanları, lokanta ve cafelerde başüstüneğu kabil kış bahçesi şeklinde kapatılıp ısıtılmaktadır. Turlar kışın karlı havalar kaynak dahil antrakt vermeksizin devam etmektedir.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik argıt turunuzu yaparken tüketmek servisiniz başlayacak.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız domestik alkol yahut alkolsüz karınecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, kaynak sonuç tabağı kabil çok sayıda atıştırmalıkların şık bir şekilde motoryat kiralama bodrum sunulduğu isim başı: 80TL

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da tur rotalarımız bu rüzgarları almayacak koy ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Huzursuz edici bir sallanma hanek konusu olmayacaktır.

Yat kuruluş tarihinize 15 günden az müddet kalmış ise, iptallerde ön ödeme cirimı iade edilmez. 15 günden önce meydana getirilen iptallerde ön ödeme meblağının tamamı iade edilir.

Yatınızı kiralayıp Imik Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir müzik eşliğinde size özel bir tevellüt devirü kutlaması örgütlü edebilirsiniz. Pastanızı yatta Imik’ın ortasında kesebilir ve yeni yaşınıza büyük bir ortamda girebilirsiniz.

Bu dolaşma ile İstanbul’un dünyaca ünlü Boğaz şeridinin eşsiz güzelliğini aptalfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar sunmak midein özel bir rota izleyecek ve bereketli gür suret çekme olanakınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un zamanı yalıları, zamanı nimmada, Topkapı Sarayı, Taban Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi üzere kakımırlara şahitlik etmiş onlarca esere en filinta aynüktükleri yerden bakacaksınız.

Bütün etkinliklerinizi Ab Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Görmüş geçirmiş kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet belirleme partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı kabilinden organizasyonlarınızda da esasvurabileceğiniz bulunak oluyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En son beş gulet kiralama bodrum Kentsel haber”

Leave a Reply

Gravatar