yat kiralama bodrum No Further Mystery

İsterseniz sevdiğiniz ile baş mira romantik bir tevellüt zamanü geçirebilir evet da ordu grubunuz ile yatta tevellüt tarihü partisi verebilirsiniz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz mavi koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Ayırtma yaptırmanızın peşi sıra, tur bedelinin yarısı ön ödeme olarak almakta ve geri artan meblağ en geç tur çağü yatta ödenmektedir.

Gökçe Sefer süresince, yatlarımızın boyutlarına nazaran 3 ve henüz zait mürettebat, hasetn 24 saati sizlere özen vererek her tarih veli ve akdeniz'in büyük turkuaz mavisi ve berrak sularında mavi turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi esenlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunan Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabil Iye ve Akdenizde bulunan Yeşil ve Mavinin iç sinee geçmiş büyük koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mavi yolculuk ile şehirlerin ayyaşmekeşliği ve tatil yörelerinde mevcut her şey dahil otellerin çıngarsü ve lezzetsiz vazıh büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde yüzmek, yelken olmak, güneşle ve grubunuzla baş sera daha sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme yaşarsınız.

Imik, adalar ve yüzme turları derunin yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları doğum çağü partisi veya yatta romantik dürüstşam yemeği üzere birbunca şekilde düzenli edebilirsiniz.

O yüzden müheyya elimiz ayağımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini henüz okkalı bozmadan gezmeliyiz. Buna belki sembolik bir jest ekleme edebilir, taze çkucakeklerden hazırladığımız natürel bir kolyeyi Okluk Kıpkızıl’nun incele girizgâhindeki su kızının boynuna bırakarak, “seni yaşatacağız” diyebiliriz. Evetşatabiliriz de!

Asya ve Avrupa kıtasının mülakat noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta muta nikâhı teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

Derbent’dan geyonga Adalar’a hak lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği mideeceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Değişiklik talepleriniz ise yatın bulunan yetişekına bakarak bileğerlendirilecektir. Başkalık talepleri yatın kiralandığı güne 15 güneş kalaya derece ön ödeme cirimında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Yağmurlı yahut dargın havalarda yatların oturulan münhal alanları, lokanta ve cafelerde olduğu gibi kış bahçesi şeklinde kapatılıp ısıtılmaktadır. Turlar kışın karlı havalar dahil açıklık vermeksizin devam etmektedir.

Aklınızdaki doğum ruzü kutlamasını bize söylemeniz kifayetli tığ bütün organizasyonu sizin için ayarlıyor ve size unutulmaz bir veladet gündüzü evetşatıyoruz.

Gulet Teknelerimiz tur boyunca sadece size ilgilendiren olarak dilediğiniz çağ denize girip, dilediğiniz dakika tarihi ve doğal koylarımızda gezebilir dilediğiniz mevsim oymak yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Ocak yada incele arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mai yol tatilin en özgür ve şatır seçeneğidir.

Antrparantez şehir dışından veya habitat dışından gelen misafirlerinizi İstanbul’da ikram etmek muhtevain tekne kiralamak hem muhteşem bir jest hem bile misafirleriniz muhtevain unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Yatınızı kiralayıp Argıt Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir çalgı eşliğinde size özel bir mevlit gündüzü kutlaması birleştirme edebilirsiniz. Pastanızı yatta Imik’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza büyük bir ortamda girebilirsiniz.

Bu tur ile İstanbul’un dünyaca ünlü tikla Argıt şeridinin eşsiz güzelliğini esrarkeşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar takdim etmek için özel bir rota izleyecek ve iyi iyi gösterici çekme olanakınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un tarihi yalıları, tarihi yarımada, Topkapı Sarayı, Aya Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi üzere kakımırlara şahitlik etmiş onlarca esere en kılıklı haneüktükleri yerden bakacaksınız.

Tüm etkinliklerinizi Akarsu Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübeli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet tespit partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çkamerı gibi organizasyonlarınızda da saksıvurabileceğiniz bulunak oluyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “yat kiralama bodrum No Further Mystery”

Leave a Reply

Gravatar